Місце для паркування в Одесі

СТО Top Garage - це великий сервісний центр, який дбає про технічний стан і збереження ваших машин. Майстерня виконує повний комплекс операцій по ремонту, діагностики та технічного обслуговування автомобілів, встановлює і налаштовує системи безпеки, видає гарантії на всі виконані роботи. Велика територія СТО надає автовласникам послуги автостоянки з надійною охороною.

Наші переваги

Знайти стоянку в межах міста - завдання непросте. Ще важче знайти надійну стоянку, де машини перебувають в цілості й схоронності як завгодно довго. Паркінг при станції техобслуговування Top Garage саме такий. Рекомендуємо користуватися ним, тому що:

  • Площа по периметру надійно обгороджена. Проникнення з вулиці неможливо.
  • Паркінг цілодобово охороняється системою відеоспостереження.
  • Виїзд кожного автомобіля зі стоянки контролюється на прохідній.
  • Доступ на територію відкритий тільки співробітникам і клієнтам СТО.
  • Послуга передбачає тимчасову і довгострокову стоянку авто.
  • Парковка працює в режимі 24/7.

Наші переваги

1
Наші майстри пройшли навчання на тренувальних базах офіційних дилерів.
2
Мультибрендовий автосервіс - обслуговуємо всі марки автомобілів.
3
Ми працюємо на новітньому сертифікованому обладнанні.
4
Комфортна зона відпочинку з кондиціонером, безкоштовним Wi-Fi, TV, PS.
5
Можливість спостерігати за процесом ремонту вашого ТЗ за чашкою ароматної кави.

Стоянка Top Garage - практичне рішення

Не всі муніципальні і приватні парковки Одеси відповідають вимогам безпеки автомобілів. Під'їзди до них часто захаращені машинами, власники яких не зуміли знайти вільне місце всередині. Наш паркінг вільний, обладнаний автоматизованою системою контролю доступу. Залишений тут транспорт знаходиться в повній цілості і безпеки.

Приватні охоронювані стоянки в межах міста розміщуються на орендованій муніципальної землі. Зростання орендної плати автоматично веде до подорожчання послуги паркування. Наша компанія пропонує під парковку автомобілів власну територію. Непередбачене необгрунтоване подорожчання виключено - ціна залишається фіксованою.

Сусідство автомобіля зі станцією техобслуговування означає, що в разі необхідності автовласникові не доведеться шукати відповідну майстерню. Шиномонтаж, балансування, ремонт, впровадження та тестування електроніки, фарбування та інші види автомобільного сервісу надають працюють тут механіки і електрики. Станція техобслуговування оснащена новітнім сертифікованим обладнанням, що гарантує оперативну точну діагностику і якісний ремонт всіх вузлів.

Приїжджайте на СТО Top Garage, де про вашому авто подбають професіонали!

Як ми працюємо

фотогалерея

Потрібна допомога
фахівця?
Заповніть форму і опишіть в декількох словах вашу проблему. Ми передзвонимо найближчим часом і надамо вам пораду.