Діагностика та чистка форсунок

Тщательная чистка форсунок від майстрів TOP GARAGE - доступний спосіб змусити автомобіль працювати як новий. Наш сучасне обладнання для очищення форсунок і їх тестування можуть відновити забруднені, забиті або протікають інжектори, щоб вони працювали на тому ж рівні і стандарті, що і нові. За допомогою стенду CNC-402A ми пропонуємо.
 • чистку інжекторів;
 • тестування (перевіряємо форсунки на різних режимах роботи);
 • ультразвукову чистку (потужність такого очищення досягає 100W);
 • промивку;
 • ополіскування.

У нас в автосервісі ми надамо послуги чистки різних типів форсунок: механічні і електромагнітні, з верхнім і з бічним підведенням палива, нові типи GDI, HPI, FSI.

Ультразвукове очищення викликає високочастотні хвилі тиску, в результаті утворюються кавитационні бульбашки для перемішування рідини. Схлопиваясь, бульбашки утворюють хвилі, які впливають на частки забруднень. Створюються досить великі навантаження, щоб видалити речовини прилип на різні тверді поверхні. Це вплив також проникає в глухі отвори, тріщини і поглиблення. Суть в тому, щоб повністю видалити всі сліди забруднення, щільно прилип або впровадженого в тверді поверхні. Наше обладнання застосовує ультразвук і відповідний очищуючий розчинник.

Стенд для диагностики и чистки форсунок

Наші переваги

1
Наші майстри пройшли навчання на тренувальних базах офіційних дилерів.
2
Мультибрендовий автосервіс - обслуговуємо всі марки автомобілів.
3
Ми працюємо на новітньому сертифікованому обладнанні.
4
Комфортна зона відпочинку з кондиціонером, безкоштовним Wi-Fi, TV, PS.
5
Можливість спостерігати за процесом ремонту вашого ТЗ за чашкою ароматної кави.

Ознаки того, що автомобілю потрібна чистка форсунки:

 • занадто велика витрата палива;
 • зменшення пробігу за одиницю палива;
 • ривки при розгоні або двигун працює вхолосту;
 • зменшена потужність двигуна;
 • втрата максимальної швидкості;
 • відмова двигуна або труднощі з запуском.

Чому необхідна регулярна чистка інжектора?

Загальна мета наявності очищеного і збалансованого набору форсунок полягає в тому, щоб забезпечити оптимальну продуктивність двигуна. Поєднання нерегулярного використання двигуна і паливно-масляної суміші призводить до накопичення залишків в інжекторах. Це, в свою чергу, загрожує непродуктивної роботи двигуна і занадто великої витрати палива.

В результаті невідповідність складу бензину нормам в комбінації з відсутністю чистки інжекторів призводить до їх несправності. Коли засмічення настільки серйозні, що не допомагає навіть УЗ чистка, то прийшов час купувати нові форсунки. А це значно накладнєє. Тому рекомендуємо регулярно звертатися в автосервіс за діагностикою та чищенням інжекторів!

Як ми працюємо

фотогалерея

Потрібна допомога
фахівця?
Заповніть форму і опишіть в декількох словах вашу проблему. Ми передзвонимо найближчим часом і надамо вам пораду.