Автомобільні gps-навігатори: установка, діагностика, ремонт, перепрошивка

Якщо ви шукаєте нову автомобільну навігаційну систему, вирішити, з чого почати установку і який пристрій вибрати, буває складно. Як майстри по установці автомобільних GPS-навігаторів, ми кваліфіковано консультуємо клієнтів, щоб їх нова навігаційна система задовольняла всі вимоги водія.

Якщо вам необхідна установка GPS-навігатора (навіть якщо він куплений десь в іншому місці), ремонт GPS-навігатора або перепрошивка, зверніться до фахівців TOP GARAGE!

Чому варто вибрати TOP GARAGE для установки автомобільної навігації?

  • безкоштовна консультація майстрів, в тому числі по вибору відповідного пристрою;
  • гарантія на установку і на всі виконані роботи;
  • комплексне обслуговування на нашому СТО;
  • працюємо з усіма марками і моделями автомобілів.

Як встановити навігатор GPS на свій автомобіль?

Перш за все, важливо правильно вибрати пристрій. Краще, якщо воно буде від відомого бренду. Тоді в подальшому такий навігатор буде легше обслуговувати і ремонтувати. Якщо сумніваєтеся, ми підкажемо і проконсультуємо з приводу відповідних навігаторів по функціоналу і бюджету.

А потім - зв'яжіться з нами по телефону або залиште заявку на сайті! В TOP GARAGE ви отримаєте кращу якість робіт, чесний сервіс і приємну співпрацю!

Наші переваги

1
Наші майстри пройшли навчання на тренувальних базах офіційних дилерів.
2
Мультибрендовий автосервіс - обслуговуємо всі марки автомобілів.
3
Ми працюємо на новітньому сертифікованому обладнанні.
4
Комфортна зона відпочинку з кондиціонером, безкоштовним Wi-Fi, TV, PS.
5
Можливість спостерігати за процесом ремонту вашого ТЗ за чашкою ароматної кави.

Чому в автомобілі потрібен GPS-навігатор:

  • Самий безпечний варіант для більшості водіїв - система навігації GPS в режимі реального часу. Це пристрій визначає ваше місце розташування і показує, куди їхати. Оскільки пристрій постійно відстежує місце розташування транспортного засобу, напрямки задаються покроково через акустичну систему, яка дозволяє водієві не зводити очей з дороги і зосередити увагу на керування транспортним засобом.
  • Функція GSM економить час на тягнучках в пробках. Перебудовуйте маршрут до пункту призначення з урахуванням пробок і устигайте на будь-яку зустріч або захід.
  • Безпека їзди в нічний час підвищується завдяки тому, що навігатор попередить водія про майбутні поворотах і вигинах.
  • Убезпечити водія від порушень ПДР та штрафів допоможе функція контролю швидкісного режиму, яка попередить про поточні обмеження і інших знаках.
  • Їзда в густонаселених містах буде набагато простіше і зручніше з автонавігатором. Він побудує найоптимальніший маршрут, попередить про знаках, нагадає про майбутні поворотах і необхідності перебудуватися в іншу смугу руху.
  • Автомобільна навігаційна система GPS зберігає маршрути, через які автомобіль пройшов. Це означає, що можна економити паливо, виявляючи найкоротші шляхи до часто відвідуваних місцях.

Як ми працюємо

фотогалерея

Потрібна допомога
фахівця?
Заповніть форму і опишіть в декількох словах вашу проблему. Ми передзвонимо найближчим часом і надамо вам пораду.