Сучасна комп'ютерна діагностика

У спеціалізованій автомайстерні TOP GARAGE ми використовуємо найсучаснішу комп'ютерну діагностику автомобіля , щоб знайти причину будь-якої проблеми, з якою ви зіткнулися. Цей процес перевірки потрібен, щоб гарантувати, що ви не платите за ремонт, який вам зовсім не потрібен, і що ви отримуєте послугу, яка вам дійсно потрібна.

Переваги комп'ютерної діагностики машини:

 • можливість попередити серйозні неполадки заздалегідь;
 • економія грошей на ремонті;
 • точне виявлення існуючих поломок і неполадок;
 • невисока вартість;
 • можливість діагностування протягом короткого проміжку часу;
 • перевірка автомобілів всіх марок і моделей.

Навіщо потрібна і як проводиться комп'ютерна діагностика?

Щоб швидко виявляти неполадки в роботі автомобіля, застосовуються послуги комп'ютерної діагностики. У процесі такої перевірки відбувається зчитування кодів несправності на основних вузлах машини, потім стирання цих кодів і їх перекодування.

Застосовується наступне обладнання:

 • стенди;
 • портативні рідери;
 • мотор-тестери;
 • дилерські сканери;
 • програмне забезпечення та ін.

Такий набір приладів дозволяє без зайвих зусиль і часу зчитувати і засікати найдрібніші порушення в роботі автомобіля.

На спеціальному електровимірювальному приладі - мультиметри, відображаються поточні дані в режимі поточного часу. При цьому механік одночасно може відстежувати кілька графіків параметрів і оперативно відстежувати необхідну інформацію для прийняття рішення про необхідність ремонту. Сучасне обладнання дозволяє крім того перекодувати отримані коди і таким чином підвищувати потужності різних характеристик автомобіля.

Наші переваги

1
Наші майстри пройшли навчання на тренувальних базах офіційних дилерів.
2
Мультибрендовий автосервіс - обслуговуємо всі марки автомобілів.
3
Ми працюємо на новітньому сертифікованому обладнанні.
4
Комфортна зона відпочинку з кондиціонером, безкоштовним Wi-Fi, TV, PS.
5
Можливість спостерігати за процесом ремонту вашого ТЗ за чашкою ароматної кави.

Етапи проведення комп'ютерної діагностики машини?

 1. Підключення приладів і отримання інформації. На першому етапі підключаємо до бортовим системам сканери з програмним устаткуванням через діагностичні роз'єми. Ці сканери зчитують всі коди і інші цифрові дані, записані на внутрішній пам'яті бортового комп'ютера автомобіля.
 2. Аналогова перевірка. Перевіряємо стан електричної системи транспортного засобу.
 3. Розшифровка. Отримані коди і інформацію про помилки механік розшифровує за допомогою програм.
 4. Винесення рішення про необхідність ремонту або техогляду. Після аналізу отриманих даних виносимо висновок про наявність тих чи інших збоїв і неполадок, необхідності ремонту.

Комп'ютерна діагностика включає в себе ряд операцій:

 • Діагностування підвіски. Проводиться на стендах, за допомогою яких імітується дорога і в процесі роботи автомобіля ми фіксуємо характеристики його роботи, реакцію на нерівності. Підвіска діагностується при виявленні нерівномірного зносу гуми, стуку, гудіння при різких поворотах, або при русі на постійній швидкості на нерівній дорозі, якщо передчасно спрацьовує АВS.
 • Перевірка двигуна. Автомобільні системи управління двигуном відповідають за регулювання викидів вихлопних газів і забезпечують підвищену економію палива. Щоб отримати максимальну користь з потужності автомобіля, варто переконатися, що управління двигуном працює правильно. КД в даному випадку виявляє неполадки і часто проводиться якщо двигун занадто довго прогрівається, працює нестійкий, погано заводиться, або зріс витрата палива.
 • Діагностування АКПП. Сучасні коробки "автомат" можуть бути недостатньо надійними. Якщо ви стали помічати, що не включається одна з передач, є пробуксовка при перемиканні, ривки, шуми або останнім часом сильно збільшився витрата палива, зверніться в TOP GARAGE для якісної діагностики АКПП. Часто коробки передач також не витримують перегріву масла при пробуксовці коліс, що також може привести до їх поломок. Тому якщо помітите витік масла, також задумайтеся про КД.

Зателефонуйте або приїжджайте до нас в TOP GARAGE - проведемо діагностику автомобіля за допомогою комп'ютера і спеціального обладнання і виявимо будь-якого рівня складності несправність в короткий час!

Як ми працюємо

фотогалерея

Потрібна допомога
фахівця?
Заповніть форму і опишіть в декількох словах вашу проблему. Ми передзвонимо найближчим часом і надамо вам пораду.