Професійний ремонт бамперів в Одесі

Будь то ДТП, зіткнення на парковці або невеликі подряпини і тріщини, пошкодження бампера - занадто поширена проблема володіння автомобілем. Оскільки бампер машини виконує функцію безпеки, важливо якомога швидше усунути пошкодження, навіть здаються незначними. Ремонт бампера в TOP GARAGE - можливість виправити поломки різного рівня складності.

Наш кузовний цех - це сучасне обладнання з найпередовішими технологіями для усунення дефектів будь-якої марки і моделі автомобіля. Ми добре підготовлені для роботи з кузовними деталями будь-якого розміру. Якщо ви потрапили в невелику аварію і вам потрібен тільки ремонт бампера або автомобіль отримав серйозні пошкодження, ми пропонуємо різні варіанти обслуговування для відновлення зовнішнього вигляду і цілісності автомобіля.

Класифікація пошкоджень:

 • Подряпини. Незначні подряпини можна відшліфувати воском, а більш глибокі і чіткі - покрити епоксидною фарбою. Технологія робіт залежить від глибини поздовжньої борозни. Головне - подряпини на 100% піддаються ремонту.
 • Тріщини. Глибокі тріщини покриваються шпаклівкою, а потім зафарбовуються, щоб відновити колір автомобіля. Якщо тріщина занадто широка, то деталь посилюється сіткою. Потім можливо пофарбувати бампер в колір автомобіля і ремонт не буде помітний.
 • Розриви - зазвичай ремонтуються так само, як і тріщини. Але якщо розрив серйозний, можливо, необхідна буде заміна бампера на новий.
 • Проломи. Пошкодження характеризується порушенням цілісності конструкції. Ремонт пролому бампера залежить від складності та розміру поломки.
 • Вм'ятини. Техніки, що займаються ремонтом вм'ятин бампера, виштовхують вм'ятини або використовують вакуумний пристрій для їх видалення. Типова вм'ятина може бути відремонтована протягом декількох годин. Не позбавляйте ж себе задоволення їздити за кермом безпечного і цілісного автомобіля!

Виконаємо такі роботи по ремонту бампера:

 • виправлення подряпин, тріщин, вм'ятин та інших пошкоджень;
 • розтирання;
 • фарбування;
 • тюнінг;
 • відновлення лакофарбового покриття;
 • ремонт бампера без фарбування (видалення вм'ятин без фарбування зберігає первісну заводську обробку автомобіля, підтримуючи його високу вартість).

Наші переваги

1
Наші майстри пройшли навчання на тренувальних базах офіційних дилерів.
2
Мультибрендовий автосервіс - обслуговуємо всі марки автомобілів.
3
Ми працюємо на новітньому сертифікованому обладнанні.
4
Комфортна зона відпочинку з кондиціонером, безкоштовним Wi-Fi, TV, PS.
5
Можливість спостерігати за процесом ремонту вашого ТЗ за чашкою ароматної кави.

Технологія робіт

Процес усунення дефектів залежить від серйозності пошкоджень деталі і від її матеріалу. Перший крок - ідентифікація типу пластику. Це можуть бути поліпропілен, поліфеніленоксід, термопластичний еластомер і ін. Як тільки механік визначить матеріал, він зможе вибрати відповідний метод ремонту.

Якщо немає розривів, а подряпини неглибокі, досить буде відновити лакофарбове покриття. Для цього ми зачищаємо поверхню (акуратно, щоб не залишилося поглиблень), наносимо праймери, грунт, фарбу, лак. При цьому важливо враховувати матеріал пластика, щоб підібрати потрібну температуру при "висушуванні" лаку спеціальними лампами, щоб поверхня не деформувалася.

Є дефекти глибші, наприклад, розрив. Тоді після зашкуріванія, наноситься шар шпаклівки, який потім шліфується з дотриманням технології. Всі ремонтні роботи виконуються досвідченими і професійними техніками.

Ремонт пластикових бамперів

Порядку 80-90% бамперів - пластикові. Вони виконані зі скловолокна, полікарбонату і поліпропілену і найчастіше підлягають виправленню в короткі терміни.

Звертайтеся в TOP GARAGE - ми надамо оперативну допомогу, щоб ви повернулися на дорогу на відновленому і безпечному автомобілі якнайшвидше! Використовуючи кращі лакофарбові матеріали та технічні ноу-хау, ми швидко відновимо зовнішній вигляд будь-якого транспортного засобу.

Як ми працюємо

фотогалерея

Потрібна допомога
фахівця?
Заповніть форму і опишіть в декількох словах вашу проблему. Ми передзвонимо найближчим часом і надамо вам пораду.