Ремонт стартерів та генераторів

Майстерня TOP GARAGE - здійснюємо ремонт генераторів, стартерів всіх марок автомобілів, використовуючи передове обладнання. Ремонтуємо поломки будь-якої складності: від простої заміни втулок до більш трудомісткою заміни діодного моста генератора і інших складних робіт. Наші електромеханіки точно діагностують несправності агрегату, і здійснять ремонт стартера або генератора в короткі терміни (як правило, не перевищують 2-4 години).

Ремонт стартера в сервісі TOP GARAGE

Стартер - електродвигун, який необхідний для запуску двигуна автомобіля. Цей механізм щодо довговічний. Але якщо ви помічаєте неполадки в його роботі, не варто зловживати їздою на автомобілі з несправним агрегатом. При повторному запуску двигуна стартер може просто не включитися. А ремонт стартера на початковому етапі зношування зробить більш дешевої вартість робіт і не зажадає подальшої його заміни.

Зверніться в TOP GARAGE для ремонту або заміни стартера, якщо:

 • Чи помічаєте переривчасту роботу агрегату.У пускачів з'являються дефекти на якорі, що призводить до переривчастої роботи. В результаті стартер працює через раз, і коли ви повертаєте ключ, - нічого не відбувається.
 • Стартовий двигун не працює при повороті ключа.Якщо автомобіль не заводиться, але світло і радіо ще працюють, ваш стартовий двигун, швидше за все, вийшов з ладу.
 • Шум або скрегіт при запуску. Наявність незвичайного шуму при запуску двигуна часто свідчить про відмову провідної шестерні або пошкодженні зубчастого вінця маховика. Якщо чутно шум, зверніться до електротехнікам для діагностики і подальшого ремонту.
 • Стартер крутиться надто повільно.Внутрішні електричні і механічні несправності можуть призвести до того, що стартовий двигун буде споживати дуже велику кількість струму. І іноді споживаний в такій кількості ток буде перевищувати те значення, яке здатний забезпечити акумулятор. Як наслідок, двигун буде запускатися занадто повільно.

Наші переваги

1
Наші майстри пройшли навчання на тренувальних базах офіційних дилерів.
2
Мультибрендовий автосервіс - обслуговуємо всі марки автомобілів.
3
Ми працюємо на новітньому сертифікованому обладнанні.
4
Комфортна зона відпочинку з кондиціонером, безкоштовним Wi-Fi, TV, PS.
5
Можливість спостерігати за процесом ремонту вашого ТЗ за чашкою ароматної кави.

Етапи робіт:

 • Діагностика. Перед ремонтом або заміною стартера виконуємо діагностичні тести, щоб з'ясувати, з чим пов'язана проблема. На етапі діагностики оцінюємо вартість робіт, необхідність заміни агрегату, кількість потрібного часу на роботи.
 • Демонтаж. Розміщуємо автомобіль на підйомник або оглядову яму, демонтуємо агрегат, очищаємо його від забруднення.
 • Ремонт або заміна. Розбираємо механізм, замінюємо деталі (в залежності від типу поломки), збираємо вузол. Якщо стартерний двигун несправний - встановлюємо новий.
 • Установка. Монтуємо відновлений або новий механізм в автомобіль, затягуємо кріпильні болти відповідно до заводських специфікаціями крутного моменту, очищаємо електричні з'єднання і перевірити на працездатність.

Ремонт генератора

Генератор забезпечує живлення фар і електрики в ТС, а також заряджає акумулятор після запуску автомобіля.

Зламаний або зношений генератор - ризик опинитися в небезпечній ситуації. Поломки в електричній частині призводять до займання проводки, в механічної - до руйнування деталей в підкапотному просторі.

Зверніться для ремонту генератора в TOP GARAGE, якщо:

 • внутрішнє освітлення і фари мерехтять і тьмяніють;
 • двигун глухне під час руху;
 • під капотом чути грюкання звук потертого ременя;
 • акумулятор занадто швидко розряджається без видимих на те причин.

Для ремонту генератора і стартера потрібне сучасне діагностичне та випробувальне обладнання, щоб забезпечити якісний ремонт. В автосервісі TOP GARAGE є все необхідне для ремонту будь-якого типу генератора, малого чи великого, а також стартера будь-якої марки автомобіля.

Не відкладайте на потім - відвідайте наш автосервіс. І ми допоможемо вчасно вирішити будь-яку проблему з генератором або стартером в TOP GARAGE вже сьогодні!

Як ми працюємо

фотогалерея

Потрібна допомога
фахівця?
Заповніть форму і опишіть в декількох словах вашу проблему. Ми передзвонимо найближчим часом і надамо вам пораду.