Видалення вм'ятин без фарбування (pdr)

Видалення вм'ятин - технологія вирівнювання кузова автомобіля без необхідності у фарбуванні і рихтування. При ремонті вм'ятин без фарбування повністю зберігається заводське лакофарбове покриття. Це робить ремонт швидким, недорогим і ефективним, а транспортний засіб - таким же новим, як і до пошкодження (тим самим підтримуючи високу вартість автомобіля).

Допомагаючи уникнути дорогої перефарбовування всієї деталі кузова, яка негативно позначається на заводській обробці автомобіля, видалення вм'ятин без фарбування забезпечує доступне і якісне виправлення пошкоджень деталей кузова.

Як відбувається ремонт?

Для виправлення вм'ятин беспокрасочное методом ми використовуємо різні типи інструментів, застосування яких залежить від типу пошкодження, його розміру і місця. Для плоских і простих в доступі панелей використовується свого роду штатив, де технік м'яко стискає храповик, щоб повернути вм'ятину в первісну форму.

клейовий метод

В обмеженому просторі, коли до пошкодженої поверхні немає доступу, можемо застосовувати клейовий метод. В такому випадку ми наносимо спеціальну клейову основу на поверхню кузова, і витягуємо вм'ятину зворотним молотком. Метод ефективний і повністю безпечний для заводського лакофарбового покриття. Якщо ж автомобіль був перефарбований - використання клейової основи без пошкодження ЛКП неможливо.

Чому варто звернутися до нас?

Рішення про те, з чого почати ремонт, багато в чому залежить від досвіду автотехніка. Починаючи з неправильного місця або з неправильною області пошкодження, можна завдати більшої шкоди, послабивши структуру панелі кузова, викликаючи деформацію і коливання панелі, або навіть розтріскування фарби. Тому в пошуку кваліфікованого фахівця, зверніться в автосервіс TOP GARAGE. Контроль якості є нашим пріоритетом, коли справа доходить до ремонту вашого автомобіля. З цією метою ми гарантуємо, що наші фахівці постійно проходять навчання в галузі і працюють із застосуванням сучасного обладнання для видалення вм'ятин.

Наші переваги

1
Наші майстри пройшли навчання на тренувальних базах офіційних дилерів.
2
Мультибрендовий автосервіс - обслуговуємо всі марки автомобілів.
3
Ми працюємо на новітньому сертифікованому обладнанні.
4
Комфортна зона відпочинку з кондиціонером, безкоштовним Wi-Fi, TV, PS.
5
Можливість спостерігати за процесом ремонту вашого ТЗ за чашкою ароматної кави.

Ремонт авто після граду

Градові бурі сумно відомі тим, що шкодять всьому, з чим стикаються, включаючи машини.

Відновлення автомобіля після граду - поширена послуга в Одесі. Інтенсивність штормів зростає і незважаючи на це ми, звичайно, хочемо зберегти транспортний засіб таким же цілим і новим, як в день, коли ми його купили. Якщо ви один з тих, кому не пощастило в результаті граду, зателефонуйте нам!

Майстри TOP GARAGE відновлять колишній вигляд автомобіль, видаляючи невеликі, але непривабливі вм'ятини від граду без шкоди для його заводський забарвлення.

Як ми працюємо

фотогалерея

Потрібна допомога
фахівця?
Заповніть форму і опишіть в декількох словах вашу проблему. Ми передзвонимо найближчим часом і надамо вам пораду.