Установка сигналізації на авто

Щороку в Україні викрадають тисячі автомобілів, і Одеса за кількістю викрадених машин - друга після столиці. Захистіть себе, свою сім'ю, автомобіль, речі та автомобільну стереосистему, інвестуючи в установку сигналізації на авто.

В автомайстерні TOP GARAGE ми допоможемо з ремонтом, заміною або установкою автосигналізацій наступних типів:

  • Одностороння сигналізація. Сирена спрацьовує при спробі злому дверей, капота і багажника автомобіля. Може бути оснащена датчиком удару для реагування сирени при зовнішньому впливі на кузов. Це найменш безпечний тип захисту транспорту, який легко зламуються за допомогою кодграбберов.
  • Двостороння сигналізація зі зворотним зв'язком. Функціонал цього типу захисту, крім сирени і датчика удару, доповнюється РК дисплеєм. При спробі злому авто, крім спрацьовування сирени, на брелок передається сигнал із зазначенням конкретної зони, датчик якої спрацював. Більш високої цінової категорії моделі двосторонніх автосигналізацій мають функції датчика обсягу (спрацьовує при переміщеннях або спробах домкрати авто) і діалогового коду (при передачах сигналу від брелка до автомобіля і назад сигнали шифруються, що сильно ускладнює процес злому машини кодграббер).
  • Установка сигналізації на авто з GSM і GPS. Пристрої преміум сегменту, але досить надійні для охорони транспортного засобу. Вони оснащені функціями пошуку і виявлення машини на Google Maps, управління системою безпеки за допомогою телефону, оповіщення про спробу злому за допомогою SMS і т.д.
  • Автосигналізація зі зворотним зв'язком і автозапуском Системи з автозапуском припускають можливість програмування запуску двигуна за часом, по температурі і по вимоги. Наприклад, можна заздалегідь запустити двигун, щоб він почав прогріватися до того, як ви будете готові їхати. На випадок сигналу тривоги - вбудовується іммобілайзер, який розриває електричні ланцюги і таким чином блокує роботу двигуна і запалювання.

Наші переваги

1
Наші майстри пройшли навчання на тренувальних базах офіційних дилерів.
2
Мультибрендовий автосервіс - обслуговуємо всі марки автомобілів.
3
Ми працюємо на новітньому сертифікованому обладнанні.
4
Комфортна зона відпочинку з кондиціонером, безкоштовним Wi-Fi, TV, PS.
5
Можливість спостерігати за процесом ремонту вашого ТЗ за чашкою ароматної кави.

Переваги установки автосигналізації в TOP GARAGE:

  • можливість вибору пристрою на будь-який бюджет, головне - захистити автомобіль будь-якими можливими способами;
  • працюємо з різними виробниками автосигналізацій;
  • безкоштовна консультація і рекомендації від досвідчених механіків автомайстерні;
  • встановлюємо охоронні комплекси на всі марки автомобілів;
  • гарантія від виробника на пристрій + гарантія від автомайстерні на установку;
  • якість і надійність послуг, що надаються для нас - головний пріоритет.

Не варто економити на безпеці - замовте установку автомобільної сигналізації, щоб бути впевненим у збереженні свого майна!

Як ми працюємо

фотогалерея

Потрібна допомога
фахівця?
Заповніть форму і опишіть в декількох словах вашу проблему. Ми передзвонимо найближчим часом і надамо вам пораду.